  • MX573NBB311M040
MX573NBB311M040
MX573NBB311M040
MX573NBB311M040 微芯片技术Oscillator XO 311.04MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube