  • DSC6101JE1A-033.3333T
DSC6101JE1A-033.3333T
DSC6101JE1A-033.3333T
DSC6101JE1A-033.3333T微芯片技术Oscillator MEMS 33.3333MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VLGA SMD T/R