  • DSC6011JI1A-050.0000
DSC6011JI1A-050.0000
DSC6011JI1A-050.0000
DSC6011JI1A-050.0000微芯片技术Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 60% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VFLGA SMD Tube