  • DSC1121CM1-024.0000T
DSC1121CM1-024.0000T
DSC1121CM1-024.0000T
DSC1121CM1-024.0000T 微芯片技术Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R Automotive AEC-Q100